Startsida 
 Klubbinfo 
 Arrangemang 
 Långcupen 
 Resultat 
 SGP 
 Kalender 
 Statistik 
 Meddelanden 
 Roller i klubben 
 Friidrottsnyheter 
 Månadens profil 
 Referat 
 Träning 
 Träning & Mat 
 Bildarkiv 
 Klubberbjudanden 
 Medlemssidor 

Håll dig uppdaterad med vårt RSS-flöde

| Våra arrangemang | Kungsholmen Runt | Tömilen | Löparnas Kväll |
| Sommarspel | Vinthundsvinter | Mälardalens Långcup | Anmäl dig |

Tömilen och Snöfemman
Resultatlista

Lördag 26 november 2005

VÅRA PRISGIVARE

Lactlab ger alla tävlande 10% på sina tester under december och januari



Tömilen Tävling 10km Män

1.  Henrik Skoog -79Spårvägens FK 0:30:06 
2.  Jörgen Johansson -79Spårvägens FK 0:32:18 
3.  Johan Lindberg -80Upsala IF 0:32:24 
4.  Tommi Vaara -88SoIK Hellas Friidrott 0:35:24 
5.  Mikael Näslund -78Öbacka LK 0:35:36 
6.  Mathias Moenne-Loccoz -78Väsby SS Triathlon 0:35:50 
7.  Björn Torssell -80Hässelby SK 0:35:51 
8.  Per Källgården -69Fredrikshofs FIF 0:35:59 
9.  Philip von Rosen -85Hässelby lag 0:36:55 
10.  David Näsvik -79SPIF Triathlon 0:37:15 
11.  Daniel Cortobius -88Rånäs 4H 0:37:20 
12.  Pål Norman -69Fredrikshofs FIF 0:37:33 
13.  Dan Larsson -59NAIF-79 0:37:36 
14.  Jonas Haggren -64Fredrikshofs FIF 0:37:42 
15.  Lars Svärd -73Team Skavsåret IF 0:37:46 
16.  Christer Holm -77Rånäs 4H 0:38:04 
17.  Joakim Perani -72SPIF Triathlon 0:38:28 
18.  Niclas Eklöw -82SPIK 0:38:38 
19.  Johan Svidén -72Bromma IF 0:38:46 
20.  John Kollinius -81Sundbybergs IK 0:38:56 
21.  Robert Frykstedt -62Bålsta IK 0:39:21 
22.  Jens Lykke Mikkelsen -67Hässelby lag 0:39:29 
23.  Erik Zetterlund -74IF Friskis&Svettis Stockholm 0:39:54 
24.  Anders Christensson -73SPIF Triathlon 0:40:00 
25.  Peter Henningsson -72IK Jordbänningarna 0:40:09 
26.  Birger Fält -68Bollnäs FIK 0:40:16 
27.  Fredrik Gustafsson -71IF Friskis&Svettis Stockholm 0:40:45 
28.  Erik Kollinius -85Sundbybergs IK 0:40:54 
29.  Olof Kollinius -89Sundbybergs IK 0:41:26 
30.  Lars Bålman -87Hässelby SK 0:42:55 
31.  Filmon Kiflom -87Hässelby SK 0:43:17 
32.  Hans Krylander -59IF Friskis&Svettis Stockholm 0:43:23 
33.  Per Månsson -56IF Friskis&Svettis Stockholm 0:43:37 
34.  Stefan Landstedt -76Arlanda-Märsta SK 0:43:53 
35.  Daniel Hellmark -82IFK Gnesta 0:43:54 
36.  Michael Grimsland -54IF Friskis&Svettis Stockholm 0:46:26 
37.  Torbjörn Staf -62IF Friskis&Svettis Stockholm 0:47:20 
38.  Jan-Olof Andersson -51Hargs BK Runners 0:50:25 
39.  Kent Madsén -61IK Akele 0:54:49 


Tömilen Tävling 10km Kvinnor

1.  Anna von Schenck -73Flemingsbergs SK 0:36:25 
2.  Kajsa Friström -0Fredrikshofs FIF 0:39:54 
3.  Lena Örn -88SOIK Hellas 0:40:04 
4.  Rose-Marie Lindberg -76IF Friskis&Svettis Stockholm 0:40:13 
5.  Maria Söderström -88Täby IS 0:42:10 
6.  Sara Pettersson -82IFK Sala 0:42:49 
7.  Cecilia Brodin -81IFK Sala 0:45:17 
8.  Ewa Wahlberg -55Uppsala LK 0:46:13 
9.  Yvonne Östman -60IF Friskis&Svettis Stockholm 0:48:10 
10.  Emma PerssonIF Friskis&Svettis Stockholm 0:50:15 


Tömilen Motion 10km Män

1.  Ola Lidmark-Eriksson -80 0:36:54 
2.  Clarence Ärlebrink -70Von Ärle 0:36:59 
3.  Fredrik Lindström -75Northside Adventure Racers 0:37:00 
4.  Kristian Hallsten -73FK Vittus 0:37:22 
5.  Olof Södergård -85Enebybergs IF 0:37:54 
6.  Andreas Wiklund -74Arubaluba FK 0:38:15 
7.  Joachim Hjelm -75 0:38:53 
8.  Jakob Broman -73LO-TCO Rättsskydd AB Lag 1 0:39:09 
9.  Michael Jansson -66Em2 Solutions 0:39:30 
10.  Tobias Persson -82 0:39:32 
11.  Fredrik Wachsner -70Vallentuna FK 0:39:34 
12.  Johan Bergman -66Sundbybergs IK 0:40:11 
13.  Patrik Blomquist -67Lidingö Triathlon 0:40:11 
14.  Erik Magnehed -86Vegan Runners IK 0:40:18 
15.  Pär NorbergIF Friskis&Svettis Stockholm 0:40:41 
16.  Johan Fridlund -67JÄRNA 0:40:48 
17.  Kjell Svedman -80BusIT 0:41:01 
18.  Benjamin Vajkic -83 0:41:04 
19.  Olle Morin -73 0:41:05 
20.  Martin Lundmark -63Fredrikshofs FIF 0:41:09 
21.  Per Nilsson -79Hargs BK Runners 0:41:14 
22.  Rickard Palmér -65Carlsberg IF Stockholm 0:41:31 
23.  Bernt Johansson -44Rånäs 4H 0:41:38 
24.  Robert Bloom -67Brunos IF 0:41:52 
25.  Alf Klein -60SPIK 0:42:01 
26.  Esa Rotinen -73Haninge 0:42:04 
27.  Jonas Kaufeldt -71SBT IF 0:42:06 
28.  Magnus Berglund -79OK Berget 0:42:17 
29.  Thomas Pettersson -64Bromma-Vällingby SOK 0:42:24 
30.  Thomas Eriksson Settergren -66Vallentuna FK 0:42:34 
31.  August Liljeqvist -70 0:42:35 
32.  Joakim Grassmann -68Scania 0:42:40 
33.  Roger Persson -48 0:42:55 
34.  Jonas Wessman -90 0:42:56 
35.  Bo Wessel -51Team Skavsåret IF 0:43:05 
36.  Göran Jansson -66Accenture IF 0:43:18 
37.  Jonas Hallgren -71Huddinge 0:43:21 
38.  Anders Eriksson -64Järfälla 0:43:25 
39.  Per Wiktor -56Hjorthagen 0:43:27 
40.  Anders Jonsson -74 0:43:29 
41.  Göran Karnfält -58HHH 0:43:30 
42.  Ola Holgersson -68Bromma-Vällingby SOK 0:43:46 
43.  Lars-Göran Berggren -57Team Skavsåret IF 0:43:54 
44.  Harry Enberg -50ABB IF Ludvika 0:43:59 
45.  Robert Petterson -82 0:44:08 
46.  Bernt Hedlund -53Friskis&Svettis Stockholm 0:44:10 
47.  Mattias Brunnander -68Lag Diakonia 0:44:19 
48.  Bengt Isgård -51 0:44:20 
49.  Magnus Ankar -64 0:44:34 
50.  Diojno Duarte -64Esplanad 0:44:37 
51.  Pertti Tomminen -56Carlsberg IF Stockholm 0:44:50 
52.  Daniel Wallinder -66 0:44:52 
53.  Per Nilsson -63Svenska sushiköket 0:44:57 
54.  Lennart Zetterfalk -75FK Vittus 0:44:58 
55.  Fredrik Bergljung -74 0:45:00 
56.  Andreas Ekström -72Trappsnidarna 0:45:09 
57.  Leif Andersson -54Snättringe SK 0:45:10 
58.  Stefan Olsson -65Rumpmas Runners 0:45:11 
59.  Patrik Wikström -73 0:45:12 
60.  Michael Wallin -73Fredrikshofs CK 0:45:13 
61.  Magnus Grafström -69Kungsholmen 0:45:15 
62.  Simon O'Neill -74Wales 0:45:18 
63.  Thomas Örn -55Mälarhöjden 0:45:21 
64.  Jan-Eric Jansson -65 0:45:24 
65.  Samuel Bruchfeld -90 0:45:24 
66.  Jonas Wängberg -72Enskilda Gymnasiet 0:45:47 
67.  Adam Egerblom -74Egerbloms FK 0:45:53 
68.  Per Knaborg -76SBT IF 0:46:08 
69.  Niklas Lindvall -79 0:46:09 
70.  Mikko Kallio -58Scania 0:46:11 
71.  Peter Ottosson -64Lag Diakonia 0:46:27 
72.  Krister Sellman -59 0:46:33 
73.  Torulf Lind -72 0:46:34 
74.  Kristian Lundgren -67IF Friskis&Svettis Stockholm 0:46:40 
75.  Mattias Jakobsson -70RealM AB 0:46:41 
76.  Lennard Wahlgren -46Nordea 0:46:42 
77.  Olle Haglund -66SDK Näcken 0:46:44 
78.  Lars Lindqvist -59Åkersberga 0:46:50 
79.  David Carlsson -84 0:46:53 
80.  Mikael Söderholm -60Sibirien 0:47:00 
81.  Phillip Eldon -77LO-TCO Rättsskydd AB Lag 1 0:47:09 
82.  Lasse Svensson -61Carlsberg IF Stockholm 0:47:11 
83.  Peter Holik -68 0:47:19 
84.  Mikael Dahlström -59Nordea 0:47:22 
85.  Erik Hedblom -71OK Hammaren 0:47:44 
86.  Arne Johansson -38 0:47:59 
87.  Jan Rhödin -47Von Ärle 0:48:07 
88.  Joakim Rosing -67Bromma 0:48:13 
89.  Alfons Petterson -87Fredrikshofs CK 0:48:15 
90.  Sten Odenblad -39 0:48:20 
91.  Mattias Cedergren -70Hornstull 0:48:35 
92.  Per-Arne Lindberg -52 0:48:55 
93.  Rikard Nero -80 0:48:58 
94.  Jörgen Larsson -57HIVES LK 0:48:59 
95.  Johan Ursberg -76Vik 0:49:07 
96.  Claus Grote -63Solna 0:49:17 
97.  Denny Nordberg -61Storsola 0:49:30 
98.  Torbjörn Lauters -64 0:49:30 
99.  Dan Holke -57LO-TCO Rättsskydd AB Lag 1 0:49:32 
100.  Anders Thunberg -59IFK Sth 0:49:43 
101.  Jonny Lagerin -70 0:49:44 
102.  Eric Ursing -92Boo 0:49:55 
103.  Leif Newman -60Lag Diakonia 0:49:56 
104.  Andreas Bylund -77 0:49:57 
105.  Hans-Inge Lindeskow -49Hargs BK Runners 0:50:01 
106.  Johan Gustafsson -69Team Gustafsson 0:50:18 
107.  Mats Mattson -71 0:50:21 
108.  Albin Jansson -82 0:50:22 
109.  Bernt Fredefors -52Huddinge 0:50:26 
110.  Johan Walkendorff -77 0:50:27 
111.  Lennart Andreasson -68 0:50:28 
112.  Bengt Lindgren -47Nordea 0:50:35 
113.  Ove Johansson -53IKW Friidrott Köping 0:50:42 
114.  Patrick Gubbins -57 0:50:48 
115.  Leif Eklund -48Eklunds Båtvarv 0:50:50 
116.  Andreas Keller -69 0:50:53 
117.  Jan Köbin -45 0:51:11 
118.  Kenneth Ärlebrink -46Von Ärle 0:51:18 
119.  Andreas Westander -73FA Sportsteam B.A.J.S 0:51:30 
120.  Jens Berglund -74Skattejuristerna 0:51:32 
121.  Carl-Johan Widmark -68Lag Widmark 0:51:36 
122.  Per-Olof Danielsson -55Locum IF 0:51:37 
123.  Patrick Micke -69PCR 7500 0:51:41 
124.  Girard De Leye -47Schneider Electric 0:51:43 
125.  Lennart Henriksson -57 0:51:45 
126.  Stefan Widenholm -64SoIK Hellas Friidrott 0:51:52 
127.  Tomas Planberg -72Afrikagrupperna 0:52:19 
128.  Håkan Sihlen -69Scania 0:52:23 
129.  Urban Ursing -55Boo 0:52:35 
130.  Mattias Ljung -72 0:52:37 
131.  Stefan Welin -64Tullinge 0:52:58 
132.  Jan Höijer -44LO-TCO Rättsskydd AB Lag 2 0:52:59 
133.  Tommy Borg -77ABB IF 0:53:05 
134.  Viktor Fahlander -85 0:53:10 
135.  Rolf Bengtson -45Ericsson IK 0:53:12 
136.  Lennart Rudberg -43Sticklinge 0:53:19 
137.  Pawel Zajac -82 0:53:49 
138.  Peter Frykstedt -58Vikarby IK 0:53:52 
139.  Sverker Akselsson -50Nordea 0:53:53 
140.  Håkan Örnhed -76FOI Grindsjöns IF 0:53:54 
141.  Kurt Johannesson -37Hässelby SK 0:54:01 
142.  Jesper Biveros -89 0:54:10 
143.  Ulf Sevborn -69SBT IF 0:54:13 
144.  David Larsson -89HIVES LK 0:54:18 
145.  Jan Svensson -52Hönebol 0:54:19 
146.  Thomas Bringsarve -60Årsta 0:54:50 
147.  Jan Fusu -60Trappsnidarna 0:54:51 
148.  Erik Eriksson -76 0:55:00 
149.  Jörgen Brejcha -60WM-data 0:55:04 
150.  Anders Widmark -73Lag Widmark 0:55:26 
151.  Marcus Hägglöf -78PCR 7500 0:55:30 
152.  Jan Enblom -53 0:56:08 
153.  Kai Kappert -73PCR 7500 0:57:09 
154.  Leif Ericsson -42Sorunda IF 0:57:19 
155.  Jonas Wiberg -70LO-TCO Rättsskydd AB Lag 2 0:57:28 
156.  Rolf Tryman -48FOI Grindsjöns IF 0:57:43 
157.  Örjan Widmark -44Lag Widmark 0:57:53 
158.  Sten Svensson -51Solna 0:57:54 
159.  Mikael Ternander -69Enskilda Gymnasiet 0:58:11 
160.  Lars Andersson -52 0:58:30 
161.  Magnus Nilsson -66 0:58:58 
162.  Lars Åman -58Djurönäset 0:59:07 
163.  Per Kjellström -51AXA SK 0:59:24 
164.  Björn Jonsson -44 0:59:54 
165.  Lennart Wirström -64WM-data 1:00:04 
166.  Tomas Olsson -62Rumpmas Runners 1:00:06 
167.  Dick Mannestig -45Nordea 1:00:14 
168.  Bertil Eriksson -45 1:01:34 
169.  Georg Thullberg -58LO-TCO Rättsskydd AB Lag 2 1:02:41 
170.  Anders Fager -64Koola Familjen 1:03:19 
171.  Tariq Mahmood -44Stockholm 1:05:16 
172.  Ernst Salamon -49 1:09:23 
173.  Nils Jernberg -61 1:09:47 


Tömilen Motion 10km Kvinnor

1.  Sara Turestig -79 0:43:27 
2.  Nathalie Punjabi -88 0:44:22 
3.  Helena Östlund -76Mälarhöjdens IK 0:45:09 
4.  Anna Ringberg -80 0:46:11 
5.  Annie Hedlund -55Duvbo IK 0:46:46 
6.  Linda Wallin -74LO-TCO Rättsskydd AB Lag 1 0:47:23 
7.  Natacha Sahlén -78 0:48:07 
8.  Sara Johansson -84IKW Friidrott Köping 0:48:10 
9.  Alva Karlsson -74 0:48:23 
10.  elisabeth toth -71 0:48:30 
11.  Siw Petterson -55Roslagslänna 0:48:40 
12.  Annika Sjöman -55Roslagslänna 0:48:41 
13.  Jeanette Asp -77IK Jordbänningarna 0:48:59 
14.  Elisabeth Widmark -79Lag Widmark 0:49:10 
15.  Karin Froste -65 0:49:13 
16.  Åsa Holmgren -58 0:49:18 
17.  Helena Ljungström -74 0:49:29 
18.  Birgit Brandner -73FOI Grindsjöns IF 0:49:33 
19.  Kerstin Malm -52Enskilda Gymnasiet 0:49:46 
20.  Ruth Yosef -75Skattejuristerna 0:49:58 
21.  Ann Bergström -79 0:50:04 
22.  Louise Lilius -74Von Ärle 0:50:15 
23.  Christina Holmbergh -67 0:50:30 
24.  Maria Dahlqvist -82Filipstadsbygdens OK 0:50:36 
25.  Annika Cedergren -70Hornstull 0:51:12 
26.  Anabel-Lise Le Roux -81 0:51:35 
27.  Kerstin Holmgren -59 0:52:23 
28.  Kerstin Critti Cronholm -62Resources Global 0:52:27 
29.  Cathrin Kangas -85 0:52:42 
30.  Anna Rockberg Tjernberg -67BusIT 0:52:44 
31.  Pirjo Ala-Uotila -54Sundbybergs IK 0:52:53 
32.  Maira Käller -67Djurönäset 0:53:01 
33.  Cecilia Rahm -67IF Friskis&Svettis Stockholm 0:53:15 
34.  Anna Holmenäs -78 0:53:59 
35.  Jenny Olofsson -75Skattejuristerna 0:54:30 
36.  Charlotte Holgersson -70Fosfor 0:55:02 
37.  Lena Lindgren -58 0:55:15 
38.  Katherine Cassling -84 0:55:43 
39.  Sarah Cotcamp -85 0:55:44 
40.  Anna Larson -65 0:55:44 
41.  Camilla Wallin -73Trappsnidarna 0:55:46 
42.  Christina Perneby -63IFK Lidingö SOK 0:56:03 
43.  Eva Poppelstam -64Sollentuna 0:56:11 
44.  Trine Celius -64 0:56:27 
45.  Teresa Soler -66 0:56:32 
46.  Catharina Andrée -66Trappsnidarna 0:57:06 
47.  Ann-sofie Lindberg -56 0:57:20 
48.  Marianne Olsson -63 0:57:21 
49.  Eva Froste -66 0:57:23 
50.  Anna Lindgren -86 0:57:23 
51.  Anne Rajmic -66LO-TCO Rättsskydd AB Lag 2 0:57:30 
52.  Anita Kindberg -66Enskilda Gymnasiet 0:58:11 
53.  Helena Waclaw -64 0:58:32 
54.  Anna Hultèn -66 0:58:57 
55.  Jenny Källström -70 0:59:48 
56.  Marja Petrén -64 1:00:43 
57.  Helena Ekström -76 1:01:09 
58.  Anna Henriksson -66 1:01:31 
59.  Ann-Christin Bolin -52Carlsberg IF Stockholm 1:01:49 
60.  Sophie Linghag -70Fosfor 1:01:52 
61.  Helena Braun -70 1:01:55 
62.  Karin Stadler -59Vägverkets Fritidsförening Stockholm 1:03:35 
63.  Marja-Liisa Pettersson -59FOI Grindsjöns IF 1:03:49 
64.  Christina Sundquist -78PCR 7500 1:03:49 


Snöfemman 5km Män

1.  Oliver Hofmann -90Enhörna IF 0:17:24 
2.  Bernt Otterström -65Lidingö 0:17:57 
3.  Rikard Nyrenström -67 0:18:23 
4.  Adam Uhrdin -90Enhörna IF 0:18:32 
5.  Mats Liljegren -76Team Skavsåret 0:18:37 
6.  Sebastian Kallio -88Scania 0:19:36 
7.  Stefan Nyberg -66IFK Nyland 0:20:08 
8.  Stefan Sabel -75Loudon 0:20:39 
9.  Peo Karlsson -58Mälarö SOK 0:21:18 
10.  Martin Larsson -71Flemingsbergs SK 0:21:53 
11.  Matti Jokikokko -53Motala AIF 0:22:13 
12.  Göran Medin -56 0:22:45 
13.  Thomas Svensson -49Tumba 0:23:44 
14.  Samuel Nilsson -93 0:24:38 
15.  Alexis Merlaud -81Club Internet 0:25:12 
16.  Kari Sirén -56Mälarö SOK 0:25:40 
17.  Niklas Asplund -71OMX Technology 0:26:00 
18.  Kenneth Burman -48SLK Oxelösund 0:26:05 
19.  Erik Green -76 0:26:17 
20.  Staffan Nystrand -55Fredrikshofs FIF 0:26:20 
21.  Björn Enström -50 0:27:11 
22.  Jan Maarten Dijkgraaf -68 0:27:33 
23.  Bo Karlsson -57 0:27:41 
24.  John Rodehn -76 0:27:49 
25.  Benny Gustafsson -55SPIK 0:27:56 
26.  Kennet Lindgren -58 0:28:28 
27.  Berndt Linder -47 0:28:37 
28.  Göran Holm -65 0:28:58 
29.  Mats Säfström -59 0:29:52 
30.  Lars Abelin -54 0:30:02 
31.  Nils Jonsson -48SPIK 0:31:19 
32.  Adrian Bullock -69 0:31:52 
33.  Lars Bertil Erkki -64 0:33:59 
34.  Tommy Hultberg -41Spårvägens Skidor 0:34:09 
35.  Bo Järpholt -45SPIK 0:34:19 
36.  Martin Henriksson -0 0:34:30 
37.  Juha Markanen -63Rävkullen 0:35:41 
38.  Patrick Larsson -92NAIF-79 0:35:59 
39.  Reimo Hilltonen -36AXA Akalla 0:36:02 


Snöfemman 5km Kvinnor

1.  Sara Agemark -88 0:19:19 
2.  Christian Fairing -84Studenterna 0:19:55 
3.  Linnéa Lord -89IFK Lidingö Friidrott 0:20:57 
4.  Johanna Lord -91Hammarby Friidrott 0:21:04 
5.  Kersti Lord -63Accenture 0:21:06 
6.  Linda Jerrewing -80Västerås 0:23:48 
7.  Penny Formisto -90Fredrikshof 0:24:26 
8.  Ann-louise Bernekvist -61Nordea 0:24:38 
9.  Maria Westling -69 0:25:24 
10.  Charlotte Råström -77 0:25:32 
11.  Charlotta Dacke -64Mose Backe Runners 0:26:30 
12.  Ing-Marie Hugosson -48 0:26:59 
13.  Tina Klarås -63Poolia Vård 0:27:48 
14.  Gudrun Larsson -66NAIF-79 0:27:54 
15.  Birgitta Engqvist -71 0:28:12 
16.  Yvonne Levinovitz -53Fredrikshof FIF 0:28:38 
17.  Maria Lindgren -72 0:29:30 
18.  Nora Fülep -73Mose Backe Runners 0:29:38 
19.  Eva Andreasson -60 0:29:50 
20.  Michaela Widsling -74Järfälla 0:29:56 
21.  Carola Bengtsson -65 0:30:10 
22.  Susanne Theorell -45Fredrikshofs FIF 0:30:31 
23.  Rebecka Näslund -71Luleå 0:31:36 
24.  Margaretha Lindahl -57 0:31:56 
25.  Karin Bringsarve -58Årsta 0:32:12 
26.  Annmarie Andersson -43Hultsfreds LK 0:33:07 
27.  Annelie Andersson -67 0:33:09 
28.  Susanne Abelin -59 0:33:35 
29.  Karla Leinweber -49 0:34:14 
30.  Solvig Ljungström -46DSIK 0:34:56 
31.  Mod Chuenchai -80Khonkaen TC 0:38:54 


Lagtävling 4 x 10km

1.  Fredrikshofs FIF               2:31:08
     Per Källhagen0:35:59
     Pål Norman0:37:33
     Jonas Haggren0:37:42
     Kajsa Friström0:39:54
2.  IF Friskis&Svettis Stockholm 1               2:41:33
     Erik Zetterlund0:39:54
     Rose-Marie Lindberg0:40:13
     Pär Norberg0:40:41
     Fredrik Gustafsson0:40:45
3.  Sundbybergs IK               2:52:54
     John Kollinius0:38:56
     Johan Bergman0:40:11
     Erik Kollinius0:40:54
     Pirjo Ala-Uotila0:52:53
4.  IF Friskis&Svettis Stockholm 2               3:01:36
     Hans Krylander0:43:23
     Per Månsson0:43:37
     Michael Grimsland0:46:26
     Yvonne Östman0:48:10
5.  LO-TCO Rättsskydd AB Lag 1               3:03:13
     Jakob Broman0:39:09
     Phillip Eldon0:47:09
     Linda Wallin0:47:23
     Dan Holke0:49:32
6.  Von Ärle               3:06:39
     Clarence Ärlebrink0:36:59
     Jan Rhödin0:48:07
     Louise Lilius0:50:15
     Kenneth Ärlebrink0:51:18
7.  Carlsberg IF Stockholm               3:15:21
     Rickard Palmér0:41:31
     Pertti Tomminen0:44:50
     Lasse Svensson0:47:11
     Ann-Christin Bolin1:01:49
8.  IF Friskis&Svettis Stockholm 3               3:17:30
     Kristian Lundgren0:46:40
     Torbjörn Staf0:47:20
     Emma Persson0:50:15
     Cecilia Rahm0:53:15
9.  Enskilda Gymnasiet               3:31:55
     Jonas Wängberg0:45:47
     Kerstin Malm0:49:46
     Anita Kindberg0:58:11
     Mikael Ternander0:58:11
10.  Trappsnidarna               3:32:52
     Andreas Ekström0:45:09
     Jan Fusu0:54:51
     Camilla Wallin0:55:46
     Catharina Andrée0:57:06
11.  Lag Widmark               3:34:05
     Elisabeth Widmark0:49:10
     Carl-Johan Widmark0:51:36
     Anders Widmark0:55:26
     Örjan Widmark0:57:53
12.  FOI Grindsjöns IF               3:44:59
     Birgit Brandner0:49:33
     Håkan Örnhed0:53:54
     Rolf Tryman0:57:43
     Marja-Liisa Pettersson1:03:49
13.  PCR 7500               3:48:09
     Patrick Micke0:51:41
     Marcus Hägglöf0:55:30
     Kai Kappert0:57:09
     Christina Sundquist1:03:49
14.  LO-TCO Rättsskydd AB Lag 2               3:50:38
     Jan Höijer0:52:59
     Jonas Wiberg0:57:28
     Anne Rajmic0:57:30
     Georg Thullberg1:02:41

©Copyright FK Studenterna. Utvecklat av Cédric Schwartzler, Triciclo AB.
För synpunkter och tekniska fel, kontakta