Startsida 
 Klubbinfo 
 Arrangemang 
 Långcupen 
 Resultat 
 SGP 
 Kalender 
 Statistik 
 Meddelanden 
 Roller i klubben 
 Friidrottsnyheter 
 Månadens profil 
 Referat 
 Träning 
 Träning & Mat 
 Bildarkiv 
 Klubberbjudanden 
 Medlemssidor 

Håll dig uppdaterad med vårt RSS-flöde

| Resultat | SGP | Pokalen | Statistik | Klubbrekord | Kalender |


 2003-02-22 - Formenkollen, Sätra  Tillbaka » 

2003-02-22 - Formenkollen, Sätra

 1 heat
 M 1500m Final-heat    (7 fullföljande)
  1.   Daniel Norberg Hammarby IF 3,59,30
  2.   Michael McNaughton Uppsala IF 4,11,73
  3.   Johan Lundberg Uppsala IF 4,16,58
  4.   Peter Nilsson FK Studenterna 4,16,75 683
  5.   Andreas Eriksson Sköldinge IF 4,22,72
  6.   Måns Höiom FK Studenterna 4,28,03 603
  7.   Martin Larsson Flemingsbergs SK 5,25,24
 Inte riktigt vad jag hade hoppats på.


Tidigare resultat
2003-08-09 Höga kusten marathon, Nordingrå
2003-08-09 VSM, Eksjö
2003-08-02 Stora SM, Norrtälje
2003-08-02 Jubileumsloppet, Bromölla
2003-07-26 Falkenberg Stadslopp, Falkenberg
2003-07-26 Östergarn Marathon, Gotland
2003-07-26 Baltzarloppet, Motala
2003-07-24 Götagalan, Karlstad
2003-07-19 Ölands Marathon, Öland
2003-07-18 Kraftprovet, Trollhättan
2003-07-16 Jungfruloppet, Gotland
2003-07-15 Victorialoppet, Borgholm/Öland
2003-07-12 Helsingborgs Ungdomsspel, Helsingborg
2003-07-12 Varbergsloppet, Varberg
2003-07-06 Gold Coast Airport Marathon, Queensland (AUS)
2003-07-05 Kristianopel runt, Kristianopel
2003-07-05 Tingstäde Träsk Runt, Gotland
2003-07-04 Världsungdomsspelen, Ullevi, Göteborg
2003-07-03 Roslagsnatta, Norrtälje
2003-06-29 Bospararspelen, Uppsala
2003-06-28 Semesterloppet, Mariefred
2003-06-28 Lapland Ultra, Lappland
2003-06-28 Norrlandsmästerskap dag 1, Sollefteå
2003-06-27 Trosa Stadslopp, Trosa
2003-06-25 Sommarspelen, Enskede IP
2003-06-22 Trekungamötet, Kongevi, Kungälv
2003-06-18 Upplands-DM, Norrtälje
2003-06-17 DM (dag 3), Enskede
2003-06-14 Stockholm Marathon, Stadion
2003-06-13 Nordiska Veteran Mästerskapet, Lahti
2003-06-12 DM (dag 2), Enskede
2003-06-11 Blodomloppet, Djurgården
2003-06-11 DM (dag 1), Enskede
2003-06-09 Katrineholmsspelen, Katrineholm
2003-06-08 Botkyrkamilen, Fittja
2003-06-07 Bendrigg 10k Road Race, Near Kendal, Cumbria
2003-06-04 Sommar-Öset, Vallentuna IP
2003-06-03 VDM, Brunna IP
2003-05-31 SAYO 2003, Sollentuna IP
2003-05-27 Xtreme Challenge, (4), Ursvik
2003-05-27 VDM 100m, Brunna IP
2003-05-25 Huddingespelen, Källbrinks IP
2003-05-22 Stafett-DM, Enskede IP
2003-05-21 4H-Spelen, Norrtälje
2003-05-20 VDM, Brunna IP
2003-05-17 Dagbladsstafetten, Stadion
2003-05-17 Göteborgsvarvet, Göteborg
2003-05-15 Stockholmsloppet, Stadion/Liljansskogen
2003-05-14 Löparkväll 1, Gävle
2003-05-13 Xtreme Challenge (3), Ursvik
Alla lopp
Sökning (minst 3 tecken)
Välj en grupp av lopp

Sidor | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 |


©Copyright FK Studenterna. Utvecklat av Cédric Schwartzler, Triciclo AB.
För synpunkter och tekniska fel, kontakta